Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #346602

Koostelukksepp

CVKeskus.ee klient
Soome
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime oma kliendile Soome sildkraanade koostelukksepp-paigaldajaid. Kui sul on lisaks kogemust elektritöödest ja juhtimisseadmetest, võid olla õige isik, keda otsime.

Ootused kandidaadile

Eeldame kandidaatidelt võimet teha tööd iseseisvalt, tehniliste jooniste ja elektriskeemide lugemise oskust. Soome või inglise keele oskus tuleb samuti kasuks.

Pakume motiveerivat töötasu. Töö tehakse peaasjalikult tehastes siseruumides, heades tänapäevastes tingimustes.

Lisainfo

Vajadusel oleme abiks majutuse leidmisel.

Tööpakkumise number
#346602

Asukoht:
Soome
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
17. juuli 2014
Kuulutus sisestati:
17. juuni 2014

Barona Group Oy asutati 1999. aastal ja on hetkel Soome kõige kiiremini kasvav personaliteenuste pakkuja. Pakume oma klientidele töötajaid nii lühi- kui ka pikaajalisteks töösuheteks. Aastal 2013 leidis Barona Group Oy kaudu tööd üle 10000 inimese

Vaata rohkem