https://www.cvkeskus.ee/606255

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #606255

Koostelukksepp

CVKeskus.ee klient
Pärnu, Pärnumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Koostelukksepa põhilised tööülesanded on toorikute ettevalmistamine, detailide mõõtmine, märkimine, töötlemine ja puhastamine ning koostude koostamine ja reguleerimine.


Ootused kandidaadile

Töökogemus sarnases valdkonnas
Jooniste lugemise oskus
Kohusetundlikkus ja täpsus
Kasutatavate materjalide tundmist


Ettevõte pakub

Huvitavat ning mitmekülgset tööd
Enesearendamise võimalust
Häid töö- ja olmetingimusi


Tööpakkumise number
#606255
Kandideerid järgmisele tööpakkumisele:
Koostelukksepp
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!