Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #630206

Koostelukksepp - keevitaja

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Koostelukksepp - keevitaja töö seisneb autofurgoonide detailide valmistamises ja koostamises.

Nõudmised kandidaadile

Kandidaadilt eeldame varasemat töökogemust koostelukksepana (sh võib olla töötanud vastaval erialal ehituses). Kandideeerima on oodatud ka ametikooli lõpetajad, kellel omandatud lukksepp - keevitaja kutseoskused. Kandidaat peab valdama vabalt eesti keelt nii kõnes kui kirjas.

Pakume konkurentsivõimelist töötasu, huvitavat ja vaheldusrikast tööd erinevate furgoonide ja nende detailide valmistamisel ning väga head töökeskkonda uues tootmishoones.

Tööpakkumise number
#630206

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
1. jaanuar 2020
Kuulutus sisestati:
5. detsember 2019

OÜ Tarfurgo asutati aastal 1997. Ettevõtte peamiseks tegevusalaks on furgoonide ning veokastide tootmine (pealisehitustööd) ja kaubikute ümberehitamine isotermiliseks. Tänaseks on valmistatud üle 1800 erineva suuruse ja otstarbega furgooni, millest enamus müüakse Norra, Soome, Rootsi ja Lätti.
OÜ Tarfurgo kuulub AS Silberauto kontserni.

Käesolevale konkursile kandideerides töötleb OÜ TarfurgoTeie isikuandmeid kooskõlas ettevõtte kehtestatud dokumendile „Privaatsustingimused tööle kandideerijale“, millega saate tutvuda siin. Ilma Teie isikuandmete vastava töötlemiseta ei ole kandideerimine võimalik.

Vaata rohkem