https://www.cvkeskus.ee/185208

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #185208

Koostelukksepp-keevitaja

CVKeskus.ee klient
Soome
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Pakume kogemustega metalli koostelukksepp-keevitajale tööd Soomes ( Lapi kandis)
Pikaajaline töö.


Ootused kandidaadile

Edukas erialane töökogemus, stabiilsus. Peaks valdama hästi tööalast soome/inglise keelt.

Palume saata CV koos kaaskirjaga ja võimaluse korral lisada ka pilt.

Konkursi algstaadiumis palume mitte helistada.


Ettevõte pakub

Häid töötingimusi, väärt kogemust, arenguvõimalust


Tööpakkumise number
#185208
Kandideerid järgmisele tööpakkumisele:
Koostelukksepp-keevitaja
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!