Koostelukksepp ja koostelukksepp - keevitaja

OÜ TARFURGO

Tööpakkumise number

585618

OÜ Tarfurgo Koostelukksepp ja koostelukksepp - keevitaja

Töö kirjeldus

Töö seisneb autofurgoonide detailide valmistamises ja koostamises.


Nõudmised kandidaadile

Kandidaadilt eeldame varasemat töökogemust lukksepp - keevitajana või koostelukksepana (võib olla töötanud ka vastaval erialal ehituses). Kandideerima on oodatud ka ametikoolide lõpetajad, kellel on omandatud lukksepp - keevitaja kutseoskused. Eesti keele oskus on vajalik nii kõnes kui kirjas.


Ettevõte pakub

Pakume konkurentsivõimelist töötasu, huvitavat ja vaheldusrikast tööd erinevate furgoonide ja nende detailide valmistamisel ning väga head töökeskkonda uues tootmishoones.


Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
13. aprill 2019
Kuulutus sisestati:
15. märts 2019
Soovin kandideerida

Koostelukksepp ja koostelukksepp - keevitaja


OÜ TARFURGO

OÜ Tarfurgo asutati aastal 1997. Ettevõtte peamiseks tegevusalaks on furgoonide ning veokastide tootmine (pealisehitustööd) ja kaubikute ümberehitamine isotermiliseks. Tänaseks on valmistatud üle 1800 erineva suuruse ja otstarbega furgooni, millest enamus müüakse Norra, Soome, Rootsi ja Lätti.
OÜ Tarfurgo kuulub AS Silberauto kontserni.

Käesolevale konkursile kandideerides töötleb OÜ TarfurgoTeie isikuandmeid kooskõlas ettevõtte kehtestatud dokumendile „Privaatsustingimused tööle kandideerijale“, millega saate tutvuda siin. Ilma Teie isikuandmete vastava töötlemiseta ei ole kandideerimine võimalik.

Vaatan ettevõtte profiili