Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #222247

Koostelukksepp

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Lukksepa töö on masinate agregaatide, seadmete ja metallkonstruktsioonide koostamine, häälestamine, katsetamine, hooldamine ja remontimine.

Ootused kandidaadile

Töö eeldab arenenud vastutustunnet, hoolikust ja täpsust, kuna töötatakse väärtuslike materjalidega. Vajalik eelnev töökogemus ja erialased oskused.

Ettevõte pakub võimalust töötada kõrgekvaliteedilisi masinaid tootvas ettevõttes. Kindlasti pakub Fors MW põnevat väljakutset, samuti võimetele ning tulemustele vastavat töötasu.

Tööpakkumise number
#222247

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
15. aprill 2011
Kuulutus sisestati:
15. märts 2011

AS Fors MW on 1992. a. asutatud masinaehitusettevõte, mille peakorter asub Sauel. Fors MW müügikäive oli 2009. a. 159 miljonit krooni .Täna on Fors MW oma valdkonna turuliider Euroopas nii FARMA metsaveokärude, NIAB traktorprotsessorite kui ka BIGAB konkstõstehaagiste osas. Fors MW toodete ning teenuste võtmeomadused on innovatsioon ja kvaliteet. Informatsioon Fors MW toodete ning ettevõtte kohta Internetist www.forsmw.com

Vaata rohkem