Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #319516

Koostelukksepp

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

* detailide ettevalmistamine - faasimine, keermestamine, puurimine, neetmutrite/poltide panek, isolatsioonmaterjali liimimine, hingede paigaldamine, jne;
* lehtmetallkoostude koostamine - neetimine;
* masinaehituslike koostude koostamine;
* funktsionaalsete toodete koostamine vastavalt joonistele - erinevate detailide ja moodulite koostamine peamiselt polt- ja neetliidetega.

Ootused kandidaadile

* tehniline keskeri haridus
* väga hea eesti ja vene keele oskus;
* väga hea tehniliste jooniste ja spetsifikatsioonide lugemise oskus;
* korrektsus, täpsus ja süstemaatilisus;
* hea pingetaluvus ja paindlikkus;
* hea meeskonnatöötaja.

Ettevõte pakub

* eneseteostust kiiresti arenevas ettevõttes;
* vaheldusrikast tööd sõbralikus meeskonnas;
* stabiilsust ja kaasaegset töökeskonda.

Tööpakkumise number
#319516

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
30. september 2013
Kuulutus sisestati:
6. september 2013

AIM Production on Tallinna lähedal (Jüri Tehnopark) asuv kiiresti arenev lehtmetallallhanketöid teostav ettevõte, kes on spetsialiseerunud roostevabast terasest ja alumiiniumist koostude valmistamisele.
Meie lõppklientide hulka kuuluvad sellised maailmas tuntud suurfirmad nagu Vestas, Metso, Outotec ja teised.
Kui otsid arenguvõimalusi hästi motiveeritud meeskonnas ja tahad olla ise oma töökeskonna loomise juures, siis allolev töökoht on just Sulle.
Rohkem informatsiooni meie firma kohta meie kodulehelt www.aimproduction.ee

Vaata rohkem