Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #551923

Koosteliini operaator

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Elektroonikaseadmete koostamine tootmisliinil vastavalt tootmisplaanile ning kvaliteedinõuetele.

Töö toimub libiseva graafiku alusel esmaspäevast laupäevani kuni kolmes vahetuses nädalase intervallina (06:30-14:30; 14:30-22:30; 22:30 - 06:30).

Ootused kandidaadile

Oled sobiv kandidaat meie meeskonda kui oled rõõmsameelne ja kohusetundlik, valdad suhtlustasandil eesti keelt ning Sul on hea rutiinitaluvus ja soov teha täpsust nõudvat tööd.
Kasuks tuleb eelnev töökogemus elektroonikavaldkonna tootmisettevõttes.

Stabiilset töösuhet kasvavas rahvusvahelises ettevõttes, põhjalikku väljaõpet, kaasaegset ja puhast töökeskkonda ning kuupalgale lisanduvaid soodustusi (lõunasöögi osaline hüvitamine, staažipuhkus, tervisepäevad, sportimisvõimalused, toetused perekondlike sündmuste puhul, ühisüritused, 1,5-kordne öötöö tasu jm.) baastasu + kvalifikatsioonitasu.

Lisainfo

Töökoht asub Tänassilma tehnopargis Laagris, Valdmäe 5. Kohale saab linnaliini bussidega nr. 18 ja 27.
Sobivate kandidaatidega võetakse ühendust.

Tööpakkumise number
#551923

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Brutopalk: Alates 870 €/kuus
Kuulutus aegub:
2. september 2018
Kuulutus sisestati:
16. august 2018

Stoneridge Electronics AS on 1998.a. asutatud autotööstusele elektroonikaseadmeid tootev ettevõte, kelle klientideks on maailma suurimad autotootjad, sealhulgas Volvo, Scania, MAN, Daimler, Fiat-Chrysler ja Ford. Töötame ISO/TS16949, ISO14000 alusel ja ning kuulume NY börsil noteeritud rahvusvahelisse Stoneridge'i kontserni, kus üle maailma töötab ca 5 000 inimest. Lähemat teavet ettevõtte tegevuse kohta leiab aadressilt www.stoneridge.com.

Seoses tellimuste mahu kasvuga:

Vaata rohkem