KOOSTAJA TÖÖSTUSSE
Tööpakkumise number #708315

Barona Eesti OÜ
Keila, Harjumaa

Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

Kas Sa soovid liituda tööperega, kes hindab mitmekesisust, uudishimu ja avatust?

Usud paremasse ellu tänu elektrile ja säästvamasse tulevikku?

Kas soovid töötada Eesti ühes parimas töökeskkonnas?

  • Sinu tööülesandeks saab olema elektritoodete koostamine vastavalt juhendile
  • töökoht asub Keilas
  • töö on kahes vahetuses, esmaspäevast reedeni

Ootused kandidaadile

Tööl hästi toimetulemiseks eeldame, et oled täpne, taiplik, kohusetundlik ja täidad väikesi nõudmisi:

  • oled kiire õppija, kohaneja,
  • oled meeskonna mängija, Sulle meeldib töö meeskonnas,
  • Sul on arvuti kasutamise oskus või võimekus õppida,
  • Sul on eesti keele oskus vähemalt suhtlustasemel, töökeel on eesti keel.

Kasuks tuleb:

  • eelnev töökogemus elektroonika- või elektritoodete koostajana.

Ettevõte pakub

  • väga head töökeskkonda

  • sõbralikku ja toetava meeskonda

  • peale katseaega lisanduvad Tööandja soodustused (Sport ID jne)

  • töötasu põhiosa + boonused

  • Keilast kaugemal elavatele, transpordi võimalused kokkuleppel.

Lisainfo

Täpsemat info näed ja saad kohe kandideerida: bit.ly/3uldgSV

TÖÖKOHAD TÄIDETAKSE KOHE, NII KUI SOBIVAD KANDIDAADID LEIDUVAD!

Tööpakkumise number
#708315

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega), töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
4. juuli 2021
Kuulutus sisestati:
4. juuni 2021
KOOSTAJA TÖÖSTUSSE KOOSTAJA TÖÖSTUSSE

VABAD TÖÖKOHAD - https://careers.barona.ee/open-positions

Me oleme tulevikku suunatud teerajajad, eksperdid ja probleemide lahendajad. Loome ja arendame tuleviku personalilahendusi, mis aitavad inimeste karjääril areneda ja ettevõtetel kasvada.
Oleme osa rahvusvahelisest kontsernist Bravedo OY https://www.bravedo.fi/.
Lisaks Eestile ja Soomele, kus asub meie peakontor, tegutseme Rootsis, Norras, Hispaanias, Poolas ja Venemaal.

Baronal on uus innovatiivne ja Eestis ainulaadne värbamissüsteem.
Tutvu JELPP tööpakkumistega ja kiiremaks tööleidmiseks esita taotlus kohe!
Kui ei leidnud sobivat tööpakkumist - saad oma taotluse ja oma andmed jätta " Vaba tööpakkumisele kandideerimine" Teie poolt esitatud hariduse, oskuste, töökogemuse jne. profiilile sobiva tööpakkumise tekkimisel saame siis kohe teha pakkumise.

Vaata rohkem