Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #432143

KOOSTAJA

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Sinu peamised tööülesanded on erinevate koostetööde ja terviklahenduste tegemine vastavalt tehnilistele juhenditele ja tagada tehtud töö kvaliteet.

Ootused kandidaadile

Oled sobiv kandidaat
* kui sul on kas vastav tootmiskogemus või tehniline haridus;
* kui omad iseseisvust ja vastutust sarnaste ja korduvate tööülesannete täitmisel
* kui oskad lugeda tootmisjooniseid ja kasutada töövahendeid.
* kui Su on hea nägemine, koordinatsioon ja füüsiline vastupidavus
* töö nõuab püsivust.

Ettevõte pakub

tööriided, ja head olmetingimused;
nooruslik ja sõbralik kollektiiv;
arenemise võimalused ettevõttes;
toitlustuse osaline kompenseerimine;

Tööpakkumise number
#432143

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
17. august 2016
Kuulutus sisestati:
19. juuli 2016

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem

KOOSTAJA