Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #794290

Koostaja

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Mehaaniliste koostetööde teostamine vastavalt juhenditele, kvaliteedinõuetele ja tootmisplaanile

  • Töö sisaldab madala ja keskmise keerukusega koostamist, testimist ja pakkimist

  • Töövõtted omandatakse töökohal väljaõppe käigus

Ootused kandidaadile

  • Liigutuste täpsus ja kiirus

  • Hea nägemisvõime

  • Hea koordinatsioonivõime

  • Rutiinitaluvus

  • Kasuks tuleb eelnev tootmistöö ja eriti jootmistöö kogemus

Ettevõte pakub

  • Stabiilset töösuhet

  • Kohapealset väljaõpet

  • Puhast ja vaikset töökeskkonda

  • Töö on ühes vahetuses (hommikune) esmaspäevast reedeni

  • Töökoht asub Tartu lähedal Tõrvandis, ettevõtte pakub tasuta transporti Tartust töökohale ja tagasi

  • Tööle asumise aeg: niipea kui võimalik

Tööpakkumise number
#794290
Koostaja