Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #81979

Koostaja-pakkija

CVKeskus.ee klient
Lääne-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

toodete koostamine ja pakkimine (kappide koostamisse on oodatud ka meesterahvad)

Ootused kandidaadile

täpsus, korrektsus
positiivsus
hea füüsiline vastupidavus
väga hea pingetaluvus
paindlikkus erinevate ülesannete täitmisel
õpisoovi tõstukiga töötmise oskuste omandamiseks

Ettevõte pakub

tehasesisest väljaõpet
stabiilset töökohta nüüdisaegses, heade töötingimustega ettevõttes
mitmekülgset ja vastutusrikast tööd
võimalusi arenemiseks suures töökollektiivis

Lisainfo

TÖÖKOHT ASUB PAIDE KÜLJE ALL MÜNDI KÜLAS
töö vahetustes (5.30-14.30 ja 14.45-23.30)
tööandja transport TÜRI- PAIDE- SILLAOTSA-MÜNDI marssruudil
töötasu alates 40 kr/tunnis

Tööpakkumise number
#81979

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
2. detsember 2006
Kuulutus sisestati:
13. oktoober 2006

AS JALAX on 1993 aastal asutatud Eesti erakapitalil põhinev aktsiaselts, mis on spetsialiseerunud metallmööbli ja mööbli metallkarkasside tootmisele. Aastate jooksul on AS JALAX arenenud Eesti üheks juhtivamaks metallmööbli valmistajaks. Olulisel kohal AS JALAX väärtushinnangutes on keskkonnasõbralik tootmine. Ettevõttes töötab 170 töötajat.

Vaata rohkem