Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #534137

Koostaja-kontrolör

CVKeskus.ee klient
Saaremaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Juhendite ja jooniste põhjal elektrisüsteemide juhtmeköidiste koostamine lennukitööstusele.
Muud tootmisprotsessi toetavad tööülesanded.

Ootused kandidaadile

Vähemalt põhiharidus.
Eesti keele oskus suhtlustasandil.

Põnevat tööd Eesti suurimas lennukitööstusele tootvas ettevõttes,
osalemist tootmisprotsessi parendustegevustes,
5-päevast töönädalat,
kindlat igakuist sissetulekut.

Tööpakkumise number
#534137

Asukoht:
Saaremaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: 500 - 700 €/kuus
Kuulutus aegub:
22. mai 2018
Kuulutus sisestati:
10. mai 2018

Ionix Systems OÜ kuulub Amphenol Corporation kontserni. Amphenol Corporation on üks maailma suurimaid elektri-, elektroonika- ja fiiberoptiliste ühenduste, ühendussüsteemide, antennide, andurite ja sensoripõhiste toodete, koaksiaal- ja kiirete erikaablite disainereid, tootjaid ja turustajaid. Amphenol projekteerib ja valmistab oma tooteid Ameerikas, Euroopas, Aasias, Austraalias ja Aafrikas asuvates tehastes ning müüb neid ülemaailmse müügipersonali, sõltumatute esindajate ja globaalse elektroonikaseadmete turustajate võrgustiku kaudu.

Vaata rohkem