Koosseisuväline teenistuja Eesti maaelu arengukavaga (MAK) seotud ülesannete täitmiseks

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 58170

Tööpakkumise number

58170

Töö kirjeldus

Põllumajandusministeeriumi maaelu arengu osakonna põllumajanduskeskkonna ja –maastike büroo otsib oma meeskonda koosseisuvälist teenistujat-peaspetsialisti MAKiga seotud ülesannete täitmiseks.

Ametikoha põhiülesandeks Eesti maaelu arengukava raames rakendatava meetme “Tehniline abi” tegevuste korraldamine (projektide koondamine, erinevate hangete lähteülesannete ettevalmistamine, vastavate töögruppide töös osalemine ja nende koordineerimine).

Nõudmised kandidaadile

Kandidaadilt eeldame:
- vanust vähemalt 21 aastat,
- kõrgharidust majanduse (soovitavalt raamatupidamine või ökonoomika) või õiguse erialal,
- teadmisi Euroopa Liidu institutsioonidest, struktuurist, põllumajanduspoliitikast, õigusest,
- projektidega töötamise kogemust,
- vähemalt ühe võõrkeele (soovitav inglise või prantsuse keel) oskust,
- head eesti keele oskust,
- arvutikasutamise oskust,
- kohuse- ja vastutustunnet,
- pingetaluvust,
- head analüüsivõimet.

Kasuks tulevad teadmised:
- avalikust haldusest,
- Euroopa Liidu õigusaktidest.

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume:
- huvitavat ja mitmekesist ennastarendavat tööd,
- enesearendamise võimalusi,
- kaasaegset ja meeldivat töökeskkonda,
- sõbralikku kollektiivi,
- “Avaliku teenistuse seadusest” tulenevaid soodustusi.
- vaheldusrikast tähtajalist tööd kuni 31. detsembrini 2008. a.

Ametipalga alampiir on 6310 krooni.

Lisainfo

Avaldus ja CV esitada Põllumajandusministeeriumi personalibüroole aadressil Lai 39/41, 15056 Tallinn või faksi teel numbril 6 256 200 hiljemalt 5. veebruariks 2006. a.
Täpsemat teavet saab telefonidel 6 256 177 ja 6 256 294.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
5. veebruar 2006
Kuulutus sisestati:
13. jaanuar 2006
Brutopalk:
Alates 6310 EEK kuus

Põllumajandusministeerium tegutseb Vabariigi Valitsuse 30. juuli 2004.a määruse nr 264 "Põllumajandusministeeriumi põhimäärus" alusel.
Ministeeriumi tegevuse eesmärk on luua tingimused Eesti maaelu, põllu- ja kalamajanduse jätkusuutlikuks ja mitmekesiseks arenguks, tagada ohutu ja nõuetekohane toit ja sööt ning hea loomatervise ja -kaitse ning taimetervise ja -kaitse alane olukord maaelu-, põllumajandus- ja kalanduspoliitika väljatöötamise, elluviimise ja tulemuste hindamise ning toiduohutuse, loomatervise ja -kaitse ning taimetervise ja -kaitse nõuete väljatöötamise ja rakendamise korraldamise kaudu.