Värsked tööpakkumised

Koordinaator

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 233251

Tööpakkumise number

233251

Töö kirjeldus

Luua Metsanduskool ootab oma meeskonda metsandusvaldkonna koordinaatorit.
Töö valdkond: metsandusvaldkonna õppepraktikate korraldamine koostöös ettevõtetega, valdkondlike õppekavade arendamine, kutseeksamite ja kutsevõistluste korraldamine, välisõpilastele praktikate korraldamine, õpilaste praktikaprojektide koostamine ja juhtimine, koostöö arendamine metsasektori ettevõtete ja organisatsioonidega.

Nõudmised kandidaadile

• metsanduslik või sellele lähedane kõrgharidus
• vähemalt 3 aastane töökogemus metsandussektoris (nt riigimets, eramets , metsatööstus jne)
• metsandussektori hea tundmine
• inglise ja vene keele oskus (B2 tase)
• hea suhtlemisoskus
• meeskonnatöö oskus
• valmidus õppetöö läbiviimiseks
• analüüsi- ja õppimisvõime
• initsiatiivikus ja korrektsus tööülesannete täitmisel
• kohusetunne, otsustus- ja vastutusvõime
• positiivne ja avatud eluhoiak

Omalt poolt pakume kaasaegset töökeskkonda, eneseteostuse- ja –arendamise võimalust, huvitavat ja vastutusrikast tööd ning enesetäiendusvõimalusi. Töötasu kokkuleppel.

Lisainfo

Lisainfo telefonilt 511 5399

Asukoht:
Jõgevamaa
Töö tüüp:
täistööaeg, lepinguline
Kuulutus aegub:
11. august 2011
Kuulutus sisestati:
13. juuli 2011