Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #627860
Kaugtöö võimalus

Koordinaator

CVKeskus.ee klient
Eesti, võimalus töötada kodukontorist / teha kaugtööd

Töö kirjeldus

Meie arenevas ja uuendusmeelses organisatsioonis ootavad Sind järgmised väljakutsed:

  • korraldad hankeid, mida rahastab Euroopa Sotsiaalfond;
  • toetad projekti “Integreeritud, isikukeskse ja paindliku erihoolekandeteenuste süsteemi piloteerimine” projektijuhti jooksvas töös ja tagad tehnilise toe uue psüühilise erivajadusega inimeste teenuste korraldusmudeli katsetamisel, sh
o korraldad projekti aruandlust ja järelevalvet, kontrollid partnerite aruandeid;
o nõustad partnereid teenusmudeli rakendamisel jooksvates küsimustes;
o korraldad teavitusüritusi ja seminare.

Nõudmised kandidaadile

Ootame Sind kandideerima, kui Sul on kõrgharidus avaliku halduse, majanduse või finantsarvestuse valdkonnas. Kasuks tuleb varasem töökogemus sarnaste tööülesannetega ja kokkupuude Euroopa Liidu vahenditest finantseeritud projektidega, samuti töökogemus sotsiaalvaldkonnas. Oskad hästi eesti keelt, räägid vene ja inglise keelt ning kasutad oskuslikult Office`i rakendusi. Väärtustame head suhtlemisoskust, iseseisvust ja kohusetunnet. Töö on tähtajaline kuni 31.12.2021.

Pakume Sulle võimalust valida tulevane töökoht sotsiaalkindlustusameti 18 esinduse hulgast üle terve Eesti. Usume kaasaegsesse paindlikku töökorraldusse ja tagame selle töötajatele ka tehniliselt. Meil on 35 kalendripäeva puhkust, haigushüvitis ja suure organisatsiooni hüved ja arenguvõimalused.

Tööpakkumise number
#627860

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
1. detsember 2019
Kuulutus sisestati:
16. november 2019

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem