Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #154441

Koolitusspetsialist

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

RH koolitustegevuse planeerimine, monitoorimine ja analüüsimine (sh koolitusvajaduse väljaselgitamise metoodika ning koolitustegevust reguleeriva dokumentatsiooni loomine ja rakendamine).
Personali- ja koolitusvaldkonna arendusprojektide algatamine ning elluviimine.
Koolitustegevuse kvaliteedi tagamine (sh kvaliteedi mõõtmise indikaatorite väljatöötamine ja rakendamine).
NB! Koolitusspetsialisti ülesannete hulka ei kuulu koolituste tehniline koordineerimine (paljundamine, kokkulepped lektoritega, koolituskutsete väljasaatmine, koolitusel osalejate registreerimine jne).

Ootused kandidaadile

Kõrgharidus (soovitavalt andragoogika, kasvatusteadused, pedagoogika)
Väga hea algatus- ja analüüsivõime
Väga hea meeskonnatöö oskus
Väga hea keeleoskus (eesti, vene, inglise k)
Oskus projekte ja protsesse juhtida
Väga hea arvutikasutamise oskus (MS Office, internet)
Soovitavalt eelnev kogemus koolitustegevuse ja inimeste arendamise valdkonnas

Võimalust rakendada oma oskusi ja teadmisi Eesti ühes suurimas tervishoiuasutuses
Võimalust kaasa aidata tervishoiuteenuse parendamisele
Sõbralikku ja meeldivat töökeskkonda
Eneseteostusvõimalust arenevas ettevõttes
Palju huvitavaid ülesandeid ja väljakutseid

Lisainfo

Kandideerimiseks palume CV-le lisada motivatsioonikirjeldus.

Tööpakkumise number
#154441