Värsked tööpakkumised

Koolitusspetsialist

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 187745

Tööpakkumise number

187745

Töö kirjeldus

Koolitusspetsialistina vastutad koolituste korraldamiste eest IT ja arvutiõppe ning juriidika valdkonnas, samuti kuulub Sinu pädevusse uute töötajate sisseelamise toetamine.
Sinu tulevase töö peamisteks ülesanneteks on:
• koolitusvajaduse kaardistamine ja koolitusplaani koostamine
• koolitusplaani jooksev jälgimine ja ajakohastamine
• koolitustegevuse koordineerimine
• koolitusürituste organiseerimine
• koolitusprotsessi hindamine
• uute töötajate sisseelamisprogrammi põhimõtete ja programmide koostamine ja elluviimine
• sisekoolitajate toetamine
• erinevates projektides osalemine

Nõudmised kandidaadile

• omad kõrgharidust, soovitavalt andragoogika, majanduse või juura alal
• Sul on vähemalt 2 aastane koolitusvaldkonnas töötamise kogemus
• Sul on kogemus sisekoolitajate toetamisel IT arendusprotsessis
• tunned Eesti koolitusturgu
• tuled hästi toime nii koolituste planeerimise kui elluviimisega
• oled süstemaatilise ja analüütilise mõtlemisega
• oled teotahteline ning Sulle meeldib töötada meeskonnas
• oled avatud ja uuendusmeelne
• tunned ennast hästi auditooriumi ees esinedes
• valdad väga heal tasemel MS Office programme
• Sul on hea eesti, vene ja inglise keele oskus nii kõnes kui kirjas
• omad autojuhiluba
• Sulle on omistatud personalispetsialist II või III ja/või täiskasvanute koolitajate III või IV taseme kutse

Ettevõte pakub

Eesti Energias töötades ootab Sind ees:
• võimalus võtta vastutus meile väga oluliste valdkondade koolitus- arendustegevuse eest
• professionaalne ja kokkuhoidev meeskond
• pidev areng ja enese proovilepanek dünaamilises ja põnevas keskkonnas
• suurettevõtte hüved

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja või lepinguline
Kuulutus aegub:
6. detsember 2009
Kuulutus sisestati:
27. november 2009

Eesti Energia on ühtse väärtusahelaga rahvusvaheline energiaettevõte. Pakume kliendile terviklikke energialahendusi elektri, soojuse ja kütuste tootmisest kuni müügi, teeninduse ja nõustamiseni. Tegutseme Baltimaades, Soomes ja Jordaanias. Kogu maailmas on hinnas meie unikaalne põlevkivi töötlemise oskusteave ja tehnoloogia.