Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #67283

Koolitussekretär

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Regionaalhaigla koolitustalitus otsib oma meeskonda koolitussekretäri,
kelle peamisteks ülesanneteks on:

  • koolituste tehniline teenindamine ja koolituskoordinaatorite toetamine;
  • töö koolitusega seotud andmebaasidega, sh koolitustaotluste sisestamine;
  • Internetis ja Intranetis koolitusalase info uuendamine;
  • õde-praktikantidega seotud andmebaasi haldamine;
  • koolitusdokumentide kontroll ja arhiveerimine.

Ootused kandidaadile

Kandidaadilt eeldame:

  • soovitavalt erialast haridust ja töökogemust sekretärina või koolituse valdkonnas
  • Tööks vajalike arvutiprogrammide (MS Office) head valdamist
  • Head suhtlemisoskust ja koostöövalmidust
  • Korrektsust
  • Rõõmsameelsust ja positiivsust
  • Inglise ja/või vene keele oskust vähemalt suhtlustasandil.

Ettevõte pakub

  • toredat tööd meeskonnas
  • head võimalust aidata kaasa tipphaigla arengule
  • stabiilset töökohta

Tööpakkumise number
#67283