Värsked tööpakkumised

Koolituskoordinaator

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 115945

Tööpakkumise number

115945

Töö kirjeldus

• koolitusjuhtide ja õppejõudude assisteerimine koolituste ettevalmistamisel, läbiviimisel ja järeltöödel
• koolituspäevade koordineerimine ja klientidega/lektoritega suhtlemine koostöös koolitusjuhiga ja kursuslase teenindusega seotu korraldamine
• töö andmebaasidega
• koolituste internetitoega seotu korraldamine ning vajadusel kodulehekülje täiendamine
• vajadusel esmase müügiinfo jagamine, kursuslaste registreerimine

Nõudmised kandidaadile

eelnev organiseerimis-/assisteerimistöö kogemus
• hea inglise keele oskus kõnes ja kirjas
• väga hea arvuti kasutamise oskus kontoritarkvara ja presentatsiooniprogrammide tasemel
• hea suhtlemis- ja eneseväljendusoskus
• õppimissoov ja -võime, kiire reageerimisoskus
• korrektne keelekasutus kõnes ja kirjas

Kasuks tuleb:
• juhilubade olemasolu
• varasem kokkupuude koolitustööga

• täpsus ja kohusetundlikkus tööülesannete täitmisel
• valmidus meeskonnatööks
• iseseisvus

Ettevõte pakub

• noort ja töökat meeskonda
• mitmekülgset ning huvitavat tööd
• enesetäiendus- ja koolitusvõimalusi
• palju rahvusvahelisi kontakte
• töökohta Tallinna kesklinnas

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
1. august 2007
Kuulutus sisestati:
17. juuli 2007

EBS Juhtimiskoolituse Keskus on üks juhtivatest täiendkoolituse ettevõtetest Eestis. Näeme ja rakendame väärtuslikke võimalusi infovahetuseks ja koostööks nii siin kui ka väljaspool Eestit tegutsevale ettevõttele. Pakume erinevaid arenguprogramme ettevõtete tippjuhtidele ja spetsialistidele, korraldame rahvusvahelisi projekte ning koolitusi nii era- kui avalikule sektorile.
Kuulume EBS Gruppi, hariduskontserni, mille kandvaks ideeks on elukestva õppe võimaluste pakkumine juhtimises ja juhtimisega seotud valdkondades. Grupi suurim ja vanim liige on eraülikool Estonian Business School.
Meie üheks oluliseks eesmärgiks on pakkuda lisaks Eesti õppejõududele ja praktikutele know-how'd ka rahvusvaheliselt areenilt, arendada oma tooteid lähtuvalt rahvusvaheliste uurimis- ja arendusprojektide tulemustest, kus me ise aktiivselt osaleme ja kuhu kaasame ka huvitatud kliente, ning pakkuda oma koostööpartneritele võimalusi õppida ja kogemusi vahetada koos oma valdkonna juhtidega teistest Euroopa riikidest.
Soodsa geograafilise asukohaga Eesti on igati sobivaks kohtumispaigaks, kuhu tuua kokku oma erinevates riikides asuvate kontsernide juhid, harukontorite või allüksuste esindajad. EBS Juhtimiskoolituse Keskus pakub kompetentsi koolituste, strateegiaseminaride, töiste ajurünnakute koordineerimisel ja eestvedamisel, samuti koolituste läbiviimisel, et otsustatut ka meeskonnani viia ja igapäevatöös ellu rakendada.