Värsked tööpakkumised

Koolituskonsultant

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 592958

Tööpakkumise number

592958

Firma nimi peidetud Koolituskonsultant

Töö kirjeldus

Võtame tööle koolituskonsultandi, kelle ülesanne on:
- aktiivne kliendisuhete loomine,
- arenguvajaduste selgitamine,
- koolituste müük telefoni teel.

Nõudmised kandidaadile

Ootame Sind oma meeskonda, kui:
- oled valmis aktiivseks müügitööks telefoni teel,
- väärtustad isiklikku arengut,
- oled loomult uudishimulik ja kiire õppija,
- Sind iseloomustavad enesekindlus ja julge pealehakkamine.

Ettevõte pakub

Pakume Sulle:
- müügialast väljaõpet,
- häid sportimisvõimalusi,
- võimalust osaleda Äripäeva koolitustel.
- moodsat kontorit Tallinna kesklinnas,
- väärtuslikku kogemust B2B müügis,
- põhitasu ning tulemustasu, mille kujundajaks oled Sina ise.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
osaline tööaeg, palgatöötaja või lepinguline
Kuulutus aegub:
13. mai 2019
Kuulutus sisestati:
23. aprill 2019

AS Äripäev on Eesti ärimeedia vaieldamatu turuliider. Anname välja kolme ajalehte, arvukalt raamatuid, käsiraamatuid ja infolehti. Oleme Eesti suurim ärikonverentside korraldaja. Viimastel aastatel oleme investeerinud internetitoodetesse ning sisenenud mitme eduka ajakirjaga tarbijaturule. Meie meeskonnas pingutab rohkem kui 200 võimekat töötajat alates tippajakirjanikest kuni erinevate valdkondade parimate asjatundjateni. Äripäeva omanik on Põhjamaade suurim meediakontsern Bonnier.