Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #199729

Koolitusjuht (tervisejuht)

CVKeskus.ee klient
Haapsalu
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Koolitusjuhi (tervisejuhi) tööülesanneteks on:
- tervisejuhi õppekava administratiivse töö korraldamine (nominaaljaotuste, tunniplaanide koostamine, õppejõudude töö korraldamine);
- tervisejuhi õppekava arendusprotsessi juhtimine ja regionaalprojektide algatamine;
- valdkonna täienduskoolituste korraldamine;
- töö üliõpilastega (õppekava täitmisega seonduv nõustamine, valdkonna uurimisteemade määratlemine).

Ootused kandidaadile

- kõrgharidus
- valmidus töötada liikuva graafiku alusel (nädalavahetused)
- algatusvõime ja koostöövalmidus
- korrektsus, täpsus
- inglise keele oskus

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume:
- stabiilset töösuhet avalik- õiguslikus organisatsioonis,
- toimivat meeskonda,
- mitmekesist ja arendavat tööd.

Lisainfo

Tööaeg: 9.00 - 18.00.

Tööpakkumise number
#199729

Asukoht:
Haapsalu
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
1. juuli 2010
Kuulutus sisestati:
14. juuni 2010

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem