Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #127108

Koolitusjuht

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Ametikoha eesmärk on kutsealase eelkoolituse kursuste korraldamine üldhariduskoolidele. Projektide, koolitusplaanide, õppekavade ja eelarvete koostamine, kursuste korraldamine ja reklaamimine vastavalt sihtgruppidele, uute koolitajate ja koostööpartnerite leidmine.

Ootused kandidaadile

  • Kõrgharidus
  • Soovitav koolituste korraldamise ja projektide kirjutamise alane töökogemus
  • Dokumentide koostamise ja vormistamise oskus
  • Organiseerimisoskus ja koostöövalmidus
  • Meeskonnatöö, hea suhtlemisoskus
  • Ühe võõrkeele oskus heal tasemel
  • Ausus, korrektsus ja kohusetundlikkus
  • Arvuti kasutamise oskus (teksti- ja tabeltöötlusprogrammid, PowerPoint)

Ettevõte pakub

huvitavat ja vaheldusrikast tööd arenevas organisatsioonis

Lisainfo

Ootame Sind kandideerima, kui tunned, et see ametikoht on just Sulle. Sa soovid end teostada antud valdkonnas ning osaleda Tartu KHK Info-ja Karjäärinõustamiskeskuse arengus.
CV ja avaldus saata hiljemalt 24. oktoobriks 2007.a Tartu Kutsehariduskeskuse aadressil Kopli 1, Tartu 50115 märgusõnaga „Koolitusjuht" .

Tööpakkumise number
#127108