Värsked tööpakkumised

Koolitusjuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 83192

Tööpakkumise number

83192

Töö kirjeldus

Otsime koolitusjuhti ajutiselt äraoleva töötaja asendamiseks.

Koolitusjuhi ametikoha eesmärk on täiskasvanute täiend- ja ümberõppe planeerimine ja korraldamine.

Tööülesanded:

  • täiskasvanute koolituse korraldamine ehituse, puidutöö, mehhaanika ja metallitöö valdkonnas

Nõudmised kandidaadile

  • kõrgharidus
  • koolituste korraldamise alane töökogemus,
  • teadmised andragoogikast, turundusest, projektijuhtimisest
  • väga hea meeskonnatöö- ja suhtlemisoskus

Ootame Sind kandideerima, kui tunned, et see ametikoht on just Sulle. Sa soovid end teostada antud valdkonnas ning osaleda Tartu Kutsehariduskeskuse täiskasvanute koolituse osakonna arengus.

Lisainfo

Motivatsioonikiri ja CV saata hiljemalt 15. novembriks 2006.a aadressil Kopli 1, Tartu 50115

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja või hooajatöö
Kuulutus aegub:
15. november 2006
Kuulutus sisestati:
25. oktoober 2006

Tartu Kutsehariduskeskuse struktuuri kuulub TÄISKASVANUTE KOOLITUSE OSAKOND, mille ülesandeks on täiskasvanute tööalase koolituse korraldamine esmase, ümber- ja täiendusõppe vormis. Igal aastal pakume täiskasvanutele õppimisvõimalusi ligikaudu 150 kursusel kõikides Tartu Kutsehariduskeskuses õpetatavates valdkondades.