Värsked tööpakkumised

Koolitusjuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 62190

Tööpakkumise number

62190

Töö kirjeldus

Ametikoha eesmärk on kutsealase eelkoolituse
kursuste korraldamine üldhariduskoolidele.

Nõudmised kandidaadile

Kandidaatidelt eeldame:

  • kõrgharidus
  • soovitav koolituse korraldamise ja projektide kirjutamise alast töökogemust
  • organiseerimisoskust
  • meeskonnatöö-, suhtlemis- ja esinemisoksust
  • vähemalt ühe võõrkeele oskust heal tasemel
  • ausus, korrektsus ja kohusetundlikkus
  • arvuti kasutamise oskus (teksti- ja tabeltöötlusprogrammid, Power Point)

Pakume huvitavat ja vaheldusrikast tööd ning tulemustest sõltuvat töötasu.

Lisainfo

Avaldus, CV ja motivatsioonikiri saata hiljemalt 24. märtsiks 2006.a. aadressil Kopli 1, Tartu 50115 märgusõnaga „Konkurss“
Informatsioon telefonil 7461 347 või http://www.khk.tartu.ee/eelkoolitus

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
24. märts 2006
Kuulutus sisestati:
13. märts 2006

Tartu Kutsehariduskeskus on Lõuna-Eesti suurim kutse- ja täiendõppekeskus.
Meie missiooniks on pakkuda õppijatele parimaid võimalusi isiksuse arenguks ja edukaks toimetulekuks läbi elukestva õppe.

Tartu Kutsehariduskeskuses on 280 töötajat ning tasemekoolituses 3000 õpilast.