Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #216887

Koolitusjuht

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Koolitusjuhi ametikoha eesmärk on täiskasvanute täiend- ja ümberõppe planeerimine ning korraldamine järgnevates valdkondades: ehitus, puidutöö, mehhaanika ja metallitöö, elekter, elektroonika ja automaatika, autoremont.

Nõudmised kandidaadile

  • kõrgharidus (võib olla omandamisel)
  • teadmised andragoogikast, turundusest, projektijuhtimisest
  • väga hea meeskonnatöö- ja suhtlemisoskus
  • väga hea arvuti kasutamise oskus (MSWord, MS Excel, PowerPoint, Internet, esitlustehnikaga toimetulek)
  • eesti keele oskus kõrgtasemel, perfektne suuline ja kirjalik eneseväljendusoskus
  • inglise keel kõrgtasemel (rahvusvahelised projektid)
  • vene keel (vähemalt suhtlustasemel)
  • kasuks tuleb koolituste korraldamise alane töökogemus
  • soovitav haridusvaldkonna, täiskasvanuhariduse tundmine
  • soovitav ülevaate omamine Eesti tööhõivepoliitikast

Ettevõte pakub

  • vaheldusrikast tööd
  • kaasaegset töökeskkonda
  • sportimisvõimalusi

Lisainfo

  • Ootame Sind kandideerima, kui tunned, et see ametikoht on just Sulle. Sa soovid end teostada antud valdkonnas ning osaleda Tartu Kutsehariduskeskuse täiskasvanute koolituse osakonna arengus.
  • Kandideerimiseks palume saata motivatsioonikiri ja CV.

Tööpakkumise number
#216887

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
31. jaanuar 2011
Kuulutus sisestati:
14. jaanuar 2011

Tartu Kutsehariduskeskuse struktuuri kuulub TÄISKASVANUTE KOOLITUSE OSAKOND, mille ülesandeks on täiskasvanute tööalase koolituse korraldamine esmase, ümber- ja täiendusõppe vormis. Igal aastal pakume täiskasvanutele õppimisvõimalusi ligikaudu 200 kursusel erinevates Tartu Kutsehariduskeskuses õpetatavates valdkondades.

Vaata rohkem