Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #318286

Koolitusjuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- planeerib, korraldab ja juhib täienduskoolituse tööd sh projektipõhiseid kursusi
- koostab ja algatab õppekavu koolituskursuste jaoks koostöös valdkonna spetsialistidega
- planeerib, korraldab ja koordineerib koolituskursuste läbiviimist
- koostab ja korraldab kursuste reklaami
- kogub tagasisidet ja koostab analüüsi ja kokkuvõtte kursuste kohta
- vormistab tööst tulenevaid dokumente

Ootused kandidaadile

- pedagoogiline või muu kõrgharidus, vähemalt 3aastane juhtiva töö staaž
- eesti keele oskus kõrgtasemel, vene ja inglise keele oskus kesktasemel
- lahenduskeskne mõtlemine
- meeskonnatöö- ja enesejuhtimisoskused
- tulemustele orienteeritus
- kasuks tuleb eelnev sarnane töökogemus ja kutsehariduse valdkonna tundmine

Ettevõte pakub

kaasaegset õppekeskkonda
arenemisvõimalusi
eneseteostust
koolitust
võimalust osaleda projektides

Tööpakkumise number
#318286

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: Alates 750 €/kuus
Kuulutus aegub:
10. september 2013
Kuulutus sisestati:
27. august 2013
Lisainfo palga kohta:
võimalik tulemustasu

Majutamise-toitlustamise, toiduainete töötluse ja -tootmise, kaubanduse ja koduteeninduse erialadega kool

Vaata rohkem