Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #144327

Koolitusjuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Kinnisvarakooli üldine juhtimine;
  • Strateegiline planeerimine;
  • Arengu- ja õppekavade koostamine;
  • Projektijuhtimine;
  • Avalikkusega suhtlemine.

Ootused kandidaadile

  • Eelnev töökogemus koolitusjuhina;
või
  • Erialane haridus.

Ettevõte pakub

  • Kaasaegset ja meeldivat töökeskkonda;
  • Karjäärivõimalust arenevas kinnisvarafirmas;
  • Sõbralikku kollektiivi.

Lisainfo

CV palume saata läbi CV Keskuse või postiaadressil
HAABERSTI MAJA AS
Õismäe tee 46a
13512 TALLINN
Märksõnaga “koolitusjuht”

Tööpakkumise number
#144327

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
16. juuni 2008
Kuulutus sisestati:
13. märts 2008
Lisainfo palga kohta:
kokkuleppeline ja konkurentsivõimeline koolitusturul

Personaliotsingufirma Staff Consulting OÜ kliendiks on ehitus- ja kinnisvarafirma Haabersti Maja AS, kes otsib oma Kinnisvarakooli kollektiivi koolitusjuhti.
Haabersti Maja Kinnisvarakool on loodud eesmärgiga pakkuda huvilistele võimalust omandada kinnisvara-alaseid teadmisi nii algtasemel kui ka täiendõppena. Haabersti Maja Kinnisvarakoolile on väljastatud Haridusministeeriumi koolitusluba täiskasvanute koolitamiseks õppeprogrammide “kinnisvaramaakler” ja "kinnisvarahindaja" alusel.
Haabersti Maja Kinnisvarakool täiendab ja laiendab pidevalt oma koolituse programme. Kinnisvarakoolis avanevad uued õppimisvõimalused kõikidele, kes soovivad alustada tööd kinnisvaramaaklerina või -hindajana ja soovivad püsida professionaalina kinnisvaraturul.
Haaberstimaja Kinnisvarakool asub nii Tallinnas kui Tartus.

Vaata rohkem