Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #65836

Koolitusjuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Politseiprefektuuri värbamis-, koolitus- ja eriettevalmistusalase töö korraldamine ja koordineerimine.

Ootused kandidaadile

- kõrgharidus (soovitavalt pedagoogiline või majandusalane kõrgharidus)
- vähemalt 21 aastane
- eesti keele oskus kõrgtasemel ja vene keele oskus suhtlemistasandil
- hea arvuti tundmine tavakasutaja tasemel
- iseseisvus töös, täpsus ja korrektsus
- meeskonnas töötamise oskus
- hea analüüsivõime ja eneseväljendusoskus nii kõnes kui kirjas
- kõrge stressitaluvus

Kasuks tuleb:
- töökogemus vastavas valdkonnas
- (projekti)juhtimise kogemus
- innovatiivsus ja initsiatiivikus

- ametipalka ja avaliku teenistuse seadusest tulenevaid soodustusi
- lisatasu tulemusliku töö eest
- vaheldusrikast tööd ja võimalust ennast proovile panna
- nooruslikku kollektiivi ja kaasaegseid töötingimusi
- täienduskoolituste võimalusi

Lisainfo

Tähtajaline töö kuni 3-ks aastaks
Katrin Pärn 612 4375
Deana Vuhka 612 4025

Tööpakkumise number
#65836