Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #169483

Koolitusjuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

* kogu asutuse koolituste koordineerimine
* koostöö koordineerimine erinevate tervishoiualaste õppeasutustega
* asutuse töötajate koolitusvajaduse väljaselgitamine, analüüs ja koolitusplaani koostamine
* koolitusega seotud dokumentide väljatöötamine
* koolituse andmebaasi, taotluste ja arvete haldamine
* koolituseelarve koostamine ja selle jälgimine

Ootused kandidaadile

* kõrgharidus
* eelnev töökogemus koolitusjuhina vähemalt 3 aastat
* kasuks tuleb meditsiiniline haridus või teadmised andragoogikast
* koolitusturu tundmine ning teadmised turundusest
* inimeste juhtimise kogemus
* süsteemne mõtlemine, eestvedamis- ja korraldamisoskus, empaatiavõime
* hea suhtlemisoskus

Ettevõte pakub

*eneseteostamise võimalust
*tööalast täiendkoolitust
*oma töötaja soodustusi

Tööpakkumise number
#169483

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
30. november 2008
Kuulutus sisestati:
18. november 2008

AS Lääne-Tallinna Keskhaigla moodustati Tallinna Linnavolikogu otsusega, millega liideti Meremeeste Haigla, Pelgulinna Haigla, Nõmme Haigla, Merimetsa Haigla ja Väike-Õismäe Polikliinik. Tänaseks oleme rohkem kui 500 voodiga ja 1700 töötajaga raviasutus, kus osutatakse kõrgemal tasemel kvaliteetset raviteenust.

Vaata rohkem