Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #39048

Koolitusjuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • koolituspoliitika arendamine ja elluviimine
  • koolitusvajaduste selgitamine, koolituste korraldamine, koolitusarvestus ja -analüüs
  • Eesti Energia ettevõtete ühiste koolitusprojektide koordineerimine
  • osalemine uute töötajate värbamisprotsessis
  • koostöö haridusasutustega töötajate järelkasvu tagamiseks

Ootused kandidaadile

  • kõrgharidus
  • koolitusprotsessi juhtimise kogemus
  • koolitusturu tundmine
  • erinevate värbamismeetodite tundmine ja nende rakendamise kogemus
  • avatus, loovus ja oskus oma ideid realiseerida
  • eesmärkide seadmise oskus ja järjekindlus nende poole liikumisel
  • koostöövalmidus
  • hea vene ja inglise keele oskus

  • oma oskuste, teadmiste ja ideede rakendamise võimalust suurettevõttes
  • võimalust töötada professionaalses meeskonnas
  • palju huvitavaid koostööprojekte
  • koolitusvõimalusi

Tööpakkumise number
#39048