Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #199508

Koolitusjuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Töötajate arengu- ja koolitusvajaduse väljaselgitamine koostöös äriüksustega.
  • Lähtuvalt koolitusvajadustest sobivate koolitajate leidmine nii ettevõtte väliselt kui siseselt.
  • Koolitusplaanide koostamine ja nende täideviimise tagamine.
  • Statoil Energy & Retail Euroopa kavandatavate töötajate arengu- ja koolitusprogrammide juurutamine ja arendamine Eesti Statoilis.
  • Koolituste tagasisidesüsteemi väljatöötamine, tulemuste analüüsimine ja järelduste tegemine.
  • Töötajate ja juhtkonna nõustamine koolitus- ja arendustegevusega seotud küsimustes.
  • Koolituskulude eelarve koostamine ja kulude kontroll ning jälgimine.
  • Töötajate koolitamine.
  • Koolituste administreerimine.
  • Töökeskkonnauuringute korraldamine, kokkuvõtete tegemine ning parendusettepanekute esitamine ettevõtte juhtkonnale.
  • Töötajate värbamise toetamine vastavalt vajadusele.
Koolitusjuhi ametikoht kuulub Statoil Energy & Retail Euroopa maatriksstruktuuri alludes samaaegselt nii Eesti Statoili personalijuhile kui Statoil Energy & Retail Euroopa koolitusjuhile.

Ootused kandidaadile

  • Kõrgharidus andragoogika, majanduse või personalijuhtimise erialal.
  • Eelnev töökogemus koolitusvaldkonna juhtimisel ja korraldamisel.
  • Väga hea inglise keele oskus nii kõnes kui kirjas.
  • Kohaliku koolitusturu tundmine.
  • Kõrge saavutusvajadus.
  • Hea analüüsivõime ja eneseväljendusoskus.
  • Oskus juhtida mitmeid projekte üheaegselt ning prioriteete seada.
  • Algatusvõime ja iseseisvus.
  • Muudatuste ja uuendustega kohanemisvõime.
  • Soovitavalt eelnev töötajate koolitamise kogemus.
  • Valmisolek ametireisideks.

  • Ametialast karjääri ja arengut arengut toetavat rahvusvahelist töökeskkonda.
  • Aktiivset koostöövõimalust oma valdkonna spetsialistidega Euroopas.
  • Mitmekülgset ja huvitavat tööd.
  • Erialast täiendõpet ja koolitust.
  • Kaasaegset töökeskkonda ja häid töötingimusi.

Lisainfo

Kandideerimiseks palun sisestada kandideerimisankeet Statoili kodulehel www.statoil.ee > Töölesoovijale > Vabad ametikohad > Koolitusjuht hiljemalt 04.juuliks 2010.

Tööpakkumise number
#199508