Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #197631

Koolitusbüroo juhtivspetsialist

CVKeskus.ee klient
Pärnu, Pärnumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

* koolituste ja õppuste planeerimine ja korraldamine;
* päästekomandode õppetegevuse koordineerimine ja korraldamine;
* päästeteenistujate hindamises osalemine;
* õppematerjalide väljatöötamises osalemine;
* koolitusalase tegevuse koordineerimine ja järelevalve teostamine Päästekeskuse tegevuspiirkonnas;
* koolitusalaste korraldusdokumentide väljatöötamisel osalemine.

Ootused kandidaadile

* vanus vähemalt 21 aastat;
* päästealane kõrgharidus (võib olla omandamisel) või päästespetsialisti kutsekeskharidus ning valmisolek õpinguid jätkata;
* praktiline töökogemus päästevaldkonnas vähemalt 3 aastat (sh SKA praktika aeg);
* arvuti kasutamise oskus: teksti-, tabeli- ja esitlusprogrammid.
* eesti keele oskus kõrgtasemel; inglise keele oskus kõnes ja kirjas; lisaks ühe võõrkeele oskus kõnes;
* analüüsi- ja otsustusvõime, valmidus meeskonnatööks, täpsus ja usaldusväärsus;
* B-kategooria juhiluba

Ettevõte pakub

* põnevaid väljakutseid ja huvitavat tööd;
* võimalust anda oma panus koolitusvaldkonna arendamisse;
* õppimis- ja arenguvõimalusi;
* meeldivat meeskonda ja töökeskkonda.

Tööpakkumise number
#197631