Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #140853

Koolitusassistent

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Koolitusdokumentide vormistamise, korrashoidmise ja ringluse tagamine.
  • Efektiivse ja operatiivse infoliikumise korraldamine koolitusteenistuse, haigla erinevate üksuste, teiste ametiasutuste vahel.
  • Koolitusteenistuse tööks vajaliku informatsiooni (erinevad pakutavad kursused, koolitusfirmad, lektorid, hinnad jne) kogumine, töötlemine ja vahendamine.
  • Koolitusmaterjalide paljundustööde tegemine.
  • Aktiivne osalemine meeskonnatöös.
  • Koolituse andamebaaside koostamine ja haldamine.

Ootused kandidaadile

  • Asjaajamise põhialuste tundmine.
  • Baasteadmised andmepankadest ja andmetöötlusest.
  • Oskus süstematiseerida ja analüüsida informatsiooni, edastada seda adekvaatselt ja kiiresti.
  • Infotehnoloogiliste vahendite kasutamisoskus ja tööks vajalike arvutiprogrammide valdamine
  • Eesti keele oskus kõrgtasemel
  • Vene keele oskus kesktasemel.
  • Ühe enamkasutatava võõrkeele oskus
  • Hea suhtlemisoskus, kohusetunne, korrektsus

Ettevõte pakub

  • Stabiilset töökohta meeldivas kollektiivis
  • Huvitavat ja mitmekesist tööd
  • Kaasaegseid töötingimusi
  • Arenguvõimalusi
  • Õppelaenu kustutamist
  • 28 + 5 päeva puhkust
  • Soodustusi Hea Tervise Keskuse teenustelt

Lisainfo

Kasuks tuleb varasem assistendi või sekretäri töökogemus

Tööpakkumise number
#140853

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: Alates 8000 €/kuus
Kuulutus aegub:
13. märts 2008
Kuulutus sisestati:
13. veebruar 2008

AS Ida-Tallinna Keskhaigla on moodustatudi Tallinna Magdaleena Haigla, Tallinna Keskhaigla, Tallinna Hooldushaigla, Tallinna Järve Haigla, Tallinna Tőnismäe Polikliiniku ja Tallinna Mäekalda Polikliiniku ühendamise teel. Elanikkonnale tervishoiuteenuse pakkumiseks töötab meie haiglas üle 1900 töötaja. Meie missiooniks on inimesekeskset arsti - ja õendusabi pakkudes aidata kaasa sotsiaalse kindlustunde suurendamisele ühiskonnas. Meie juhtlause on "Inimlikult inimesega".

Vaata rohkem