Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #126718

Koolitusassistent

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Koolitusdokumentide vormistamise, korrashoidmise ja ringluse tagamine.
  • Efektiivse ja operatiivse infoliikumise korraldamine koolitusteenistuse, haigla erinevate üksuste, teiste ametiasutuste vahel.
  • Koolitusteenistuse tööks vajaliku informatsiooni (erinevad pakutavad kursused, koolitusfirmad, lektorid, hinnad jne) kogumine, töötlemine ja vahendamine.
  • Koolitusmaterjalide paljundustööde tegemine.
  • Aktiivne osalemine meeskonnatöös.
  • Koolituse andamebaaside koostamine ja haldamine.

Ootused kandidaadile

  • Asjaajamise põhialuste tundmine.
  • Baasteadmised andmepankadest ja andmetöötlusest.
  • Oskus süstematiseerida ja analüüsida informatsiooni, edastada seda adekvaatselt ja kiiresti.
  • Infotehnoloogiliste vahendite kasutamisoskus ja tööks vajalike arvutiprogrammide valdamine
  • Eesti keele oskus kõrgtasemel
  • Vene keele oskus kesktasemel.
  • Ühe enamkasutatava võõrkeele oskus
  • Hea suhtlemisoskus, kohusetunne, korrektsus

Ettevõte pakub

  • Stabiilset töökohta meeldivas kollektiivis
  • Huvitavat ja mitmekesist tööd
  • Kaasaegseid töötingimusi
  • Arenguvõimalusi
  • Õppelaenu kustutamist
  • 28 + 5 päeva puhkust
  • Soodustusi Hea Tervise Keskuse teenustelt

Lisainfo

Kasuks tuleb varasem töökogemus assisteerimis- või koolitusalal

Tööpakkumise number
#126718