Värsked tööpakkumised

Koolitus- ja värbamisassistent

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 97085

Tööpakkumise number

97085

Töö kirjeldus

-Koordineerib ja administreeerib täiendkoolitusi ja värbamisi
-Tagab personaliteenistuse igpäevase tõrgeteta töö

Nõudmised kandidaadile

Ootame Sinult:
-Vähemalt keskharidust
-Arvuti kasutamise oskust
-Head eesti keele ning suhtlustasandil vene- ja inglise keele oskust
-Rõõmsat meelt ja suhtlemisvalmidust
-Organiseerimisvõimet
-Tahet olla osa meeskonnast

Ettevõte pakub

Pakume Sulle:
-Stabiilset täistööajaga tööd rahvusvahelises ettevõttes
-Tööalast koolitust
-Arenemisvõimalusi
-Firmas kehtivaid soodustusi

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
10. märts 2007
Kuulutus sisestati:
27. veebruar 2007

AS Tallink Grupp on oma 21 laeva ning 7 liiniga kujunenud suurimaks laevafirmaks Läänemerel. 2006. aasta on olnud firma ajaloos üks aktiivsemaid ning areng on toimunud väga kiires tempos.
2007. aasta aprillis avab Tallink Tallinn-Helsingi liinile uue kiire ja keskkonnasõbraliku laevaühenduse teenuse Shuttle. Esimene liini teenindama hakkav reisilaev Star ühendab endas kiiruse, usaldusväärsuse ja põnevuse. Meie motoks on pidev areng ja muutumine. Kui Sinu sooviks on töötada Eesti ühes suurimas ettevõttes, siis ootame sind kandideerima.