Värsked tööpakkumised

Koolitus- ja projektijuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 422337

Tööpakkumise number

422337

Töö kirjeldus

Koolitus- ja projektijuhi peamisteks tööülesanneteks on:

Koolitusteenuste arendamine ja juhtimine: koolituste väljatöötamine, korraldamine ja turundamine;
Organisatsiooni töötajate koolitusvajaduse väljaselgitamine ja koolitamise korraldamine;
Erinevate koostöö- ja koolitusprojektide koordineerimine;
Välisvisiitide ettevalmistamine ja väliskülaliste vastuvõtmise korraldamine.

Nõudmised kandidaadile

Uuelt meeskonnaliikmelt eeldame:

Koolituste ja ürituste korraldamise töökogemust;
Projektijuhtimise kogemust;
Rahvusvahelise suhtluse kogemust;
Väga head inglise ja eesti keele oskust, teiste võõrkeelte tundmine on eeliseks;
Arvuti kasutamise oskust tavakasutaja tasemel (MS Word, MS Excel, MS Outlook);
Vähemalt kesk- või kutseharidust;
Initsiatiivikust, organiseerimisoskust ja koostöövalmidust.

Kasuks tuleb:

esinemis- ja läbirääkimiste pidamise oskus, teadmised finantsarvestusest,
Eesti koolitusturu tundmine,
koolitusteenuste müügi ja turunduse kogemus,
teadmised Euroopa Liidust.

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume:

Tänapäevaseid töötingimusi ja -vahendeid;
Enesetäiendamise ja eneseteostuse võimalusi;
Huvitavat ja arendavat tööd ainulaadses valdkonnas;
Nooruslikku töökollektiivi.

Saada meile oma CV koos kaaskirja ja palgasooviga hiljemalt 07.06.2016 aadressil Aru 10, 10317 TALLINN või e-posti aadressil terje(at)evs.ee.
Märgusõna: “Koolitus- ja projektijuht”
Töökoht: Aru 10, Tallinn
Tööle asumise aeg: koheselt
Tööaeg: täistööaeg (emapuhkusel oleva töötaja asendamine)
Lisateave: terje(at)evs.ee või tel. 6055066
Internetiaadress: www.evs.ee

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
7. juuni 2016
Kuulutus sisestati:
11. mai 2016

Eesti Standardikeskus on Eesti rahvuslik standardimisorganisatsioon, mis korraldab standardimist ja esindab Eesti huve (selles valdkonnas) rahvusvahelisel tasandil. Meie põhiülesandeks on aidata kaasa Eesti ettevõtete konkurentsivõime suurendamisele läbi standardimise korraldamise, arendamise ja huvipoolte kaasamise standardimisse, standardite kättesaadavaks tegemise ning valdkonnaalase teabe edastamise.

Eesti Standardikeskus MTÜ asutati 2000. aasta 1. aprillil Eesti Kaubandus-Tööstuskoja, Eesti Tööandjate ja Tööstuse Keskliidu ning Eesti Vabariigi esindajana Majandus- ja Kommunikatsiooniministeeriumi poolt.