Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #288689

Koolisöökla juhataja

CVKeskus.ee klient
Viljandimaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Koolisöökla töö korraldamine s.h. menüüde ja kalkulatsioonide ning aruandluse koostamine

Ootused kandidaadile

- töökohale vastav kutseharidus
- töökogemus toitlustuse alal

Ettevõte pakub

- meeldivat töökeskkonda
- sõbralikku kollektiivi
- loomingulist tööd

Lisainfo

Koolisöökla juhataja allub otse direktorile, alluvaid on 3 (kokk, abikokk ja puhvetipidaja).
Valmis tuleb olla ka tellitud peolaudade ettevalmistamiseks ja katmiseks.

Tööpakkumise number
#288689

Asukoht:
Viljandimaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
11. november 2012
Kuulutus sisestati:
11. oktoober 2012

Abja Gümnaasium asub Mulgimaa pealinnas Abja-Paluojal. 2010. aasta suvel tähistasime keskhariduse andmise 70. aastapäeva.
Koolis õpib 212 õpilast, õpetajaid on 30. Koolil on ka õpilaskodu, mida kasutavad nii põhikooli kui gümnaasiumi õpilased.

Vaata rohkem