Värsked tööpakkumised

Koolipsühholoog

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 31352

Tööpakkumise number

31352

Töö kirjeldus

Ametikoha eesmärk on anda teadmisi, oskusi, nõu ja konsultatsioone õpilastele ja õpetajatele oma probleemidega paremini hakkama saamiseks.

Nõudmised kandidaadile

Kandidaatidelt eeldame:

• koolipsühholoogiaalast kõrgharidust
või
• psühholoogiaalast kõrgharidust ja vähemalt 160 tunni koolipsühholoogia ainete läbimist
• vähemalt ühe võõrkeele oskust
• head arvutikasutamise oskust (failihaldus, teksti- ja tabeltöötlus, internet, PowerPoint)
• organiseerimisoskust ja koostöövalmidust
• avatust ja head suhtlemisoskust

Pakume huvitavat ja vaheldusrikast tööd arenevas organisatsioonis.

Lisainfo

Avaldus koos CV ja palgasooviga saata hiljemalt 18.juuniks 2004.a aadressil Vanemuise 35, Tartu 51014 märgusõnaga "Konkurss" või e-mailiga aadressile info@khk.tartu.ee.
Täiendav informatsioon telefonil 736 1862 või Evrika.Zirk@khk.tartu.ee

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
18. juuni 2004
Kuulutus sisestati:
7. juuni 2004

Tartu Kutsehariduskeskus on Lõuna-Eesti suurim kutse- ja täiendõppekeskus.

Meie missiooniks on pakkuda õppijatele parimaid võimalusi isiksuse arenguks ja edukaks toimetulekuks läbi elukestva õppe.

Tartu Kutsehariduskeskuses on 250 töötajat ning tasemekoolituses 2200 õpilast.