Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #152353

Koolipsühholoog

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Koolipsühholoogi ametikoha eesmärk on anda teadmisi, oskusi, nõu ja konsultatsioone õpilastele ja õpetajatele oma probleemidega paremini hakkama saamiseks.

Ootused kandidaadile

  • Koolipsühholoogiaalane kõrgharidus või psühholoogiaalane kõrgharidus ja läbitud 160 tundi koolipsühholoogia kursus
  • Eelnev erialane töökogemus
  • Avatus ja hea suhtlemisoskus
  • Organiseerimisoskus ja koostöövalmidus
  • Hea arvutikasutamise oskus (failihaldus, teksti- ja tabeltöötlus, internet, PowerPoint)
  • Vene keele oskus

  • Tartu Kutsehariduskeskus pakub omalt poolt huvitavat ja vaheldusrikast tööd arenevas organisatsioonis.

Lisainfo

Konkursist osavõtuks palume saata alljärgnevad dokumendid:

  • Kirjalik avaldus
  • Ametikäigu kirjeldus (CV)
  • Haridust tõendavate dokumentide koopiad
  • Isikut tõendava dokumendi koopia

Koolipsühholoogi korralise puhkuse kestus on 56 kalendripäeva aastas. Tööaeg 08.00-16.30.
Avaldus koos nõutud dokumentide koopiatega saata hiljemalt 31. maiks 2008.a. aadressil Kopli 1, Tartu 50115 märgusõnaga "psühholoog".

Tööpakkumise number
#152353

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
31. mai 2008
Kuulutus sisestati:
19. mai 2008

Tartu Kutsehariduskeskus on Eesti suurim kutse- ja täiendõppekeskus. Meie missiooniks on pakkuda õppijatele parimaid võimalusi isiksuse arenguks ja edukaks toimetulekuks läbi elukestva õppe. Tartu Kutsehariduskeskuses on keskmiselt 320 töötajat ja 3000 õpilast.

Vaata rohkem