Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #196591

Koolipsühholoog

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Hugo Treffneri Gümnaasium pakub tööd täistööajaga koolipsühholoogile

Ootused kandidaadile

- erialane kõrgharidus
- tööle pühendumus
- tahe pidevalt õppida ja areneda

Ettevõte pakub

Kool pakub
- akadeemilist töökeskkonda
- väga häid töötingimusi

Lisainfo

Avaldus, CV ja ametikoha kvalifikatsiooninõuetele vastavust tõendavate dokumentide koopiad esitada 1. juuniks 2010. a. aadressil Munga 12, Tartu, 51007. E-posti teel esitatud avaldused palume saata digiallkirjastatult.

Tööpakkumise number
#196591

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
1. juuni 2010
Kuulutus sisestati:
5. mai 2010

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem