Värsked tööpakkumised

Koolipsühholoog

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 70677

Tööpakkumise number

70677

Töö kirjeldus

Audentese Erakooli Tartu filiaal otsib oma meeskonda 2006/2007 õppeaastast koolipsühholoogi

Nõudmised kandidaadile

• kvalifikatsiooni vastavalt Haridus- ja Teadusministeeriumi poolt kehtestatud nõuetele
• töökogemust koolipsühholoogina
• soovi ja oskust töötada meeskonnas
• orienteeritust tulemustele

Pakume kaasaegset töökeskkonda sõbraliku ning innovaatilise kollektiivi keskel.

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
osaline tööaeg, palgatöötaja või lepinguline
Kuulutus aegub:
22. juuli 2006
Kuulutus sisestati:
22. juuni 2006

Audentese Erakoolist on oma 11 tegutsemisaastaga kujunenud välja tugev ja positiivselt mõtlev meeskond õpetajatest koolitädideni, õpilassõbralik ja stressivaba õhkkond, mille tõttu meie õpilased tahavad koolis käia; kena ühtne koolivorm; kaunis ja puhas koolimaja; väikesed klassid, kus iga laps saab end turvaliselt tunda; roheline kooli ümbrus; ühised ettevõtmised koos kogu kooliperega, milledest mitmed on juba kauniks traditsiooniks muutunud.