Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #338401

Koolipsühholoog

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Ootame oma kooli tööle koolipsühholoogi, kes toetaks õpilaste toimetulekut koolis ja õpilaskodus kevadel koormusega 0,25-0,5 ametikohta ning alates
septembrist koormusega 0,75 ametikohta.

Ootused kandidaadile

  • Koolipsühholoogi või kliinilise psühholoogi kvalifikatsioon;
  • Vähemalt 3-aastane töökogemus kooliealiste lastega;
  • Väga head koostöö- ja suhtlemisoskused;
  • Väga hea stressitaluvus ja positiivne ellusuhtumine;
  • Kasuks tuleb loovteraapia või mõne muu toetava teraapia meetodite valdamine;
  • Kasuks tuleb töökogemus psüühikahäirega lastega.

Ettevõte pakub

  • Võimalust muuta erivajadustega laste toimetulekut elus;
  • Toetavat ja sõbralikku kollektiivi;
  • Personaalset ja professionaalset arengut.

Tööpakkumise number
#338401

Töö tüüp:
osaline tööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Brutopalk: 210 - 860 €/kuus
Kuulutus aegub:
15. aprill 2014
Kuulutus sisestati:
9. aprill 2014
Lisainfo palga kohta:
Palk sõltub kokkulepitavast koormusest

Tallinna Konstantin Pätsi Vabaõhukool on Haridus- ja Teadusministeeriumi hallatav riigi põhikool tundeelu- ja käitumishäiretega õpilastele. Kooli õppekeel on eesti keel. Õpingute alusdokumendiks on „Põhikooli riikliku õppekava” alusel koostatud kooli õppekava. Koolis tegutsevad järgmised hariduslike erivajadustega õpilaste klassid:
1) klassid tundeelu- ja käitumishäiretega õpilastele;
2) väikeklassid autismi spektri häiretega ning aktiivsus- ja tähelepanuhäiretega õpilastele.

Vaata rohkem