https://www.cvkeskus.ee/360930

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised

Tööpakkumise number #360930

Koolipsühholoog

Firma nimi peidetud
Lääne-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Psühholoogi süsteemsed ja tulemuslikud tegevused soodustavad õpilase mitmekülgset arengut. Tema tegevuse mõjul on paranenud õpilaste, kooli töötajate ja perede toimetulek ja suhted. On hinnatud õpialse arenguvajadused ja rakendatud vajalikke tegevusi ning teraapilisi meetodeid.
Koolipsühholoogi töö eesmärgiks on kasvatuslikke eritingimusi vajavate laste arengu toetamine koostöös lapsevanemate ja haridustöötajatega, kaasates vajadusel teiste erialade spetsialiste. Samuti psüühilise distressi, psüühika- ja käitumishäirete, puuete ja riskikäitumise hindamine, leevendamine ja ennetamine.
Töö toimub pingelises ja muutuvas keskkonnas, kõrgendatud haavatavuse seisundis õpilastega.

Otsime kahte koolipsühholoogi ning tööaeg on graafiku alusel 8 tundi päevas. Tööaeg on paindlik ja jaguneb tööks õpilastega, nende tugivõrgustikega, isesesvaks tööks, koostööks teiste spetsialistidega ja enesetäiendamiseks.


Nõudmised kandidaadile

Vastavalt kutsestandardile.
Haridustase: magister
Hariduse valdkond: psühholoogia
Arvutioskus


Ettevõte pakub

Erialase täiendamise ja arenemise võimalust, kaasa rääkimist uute põhimõtetega kooli kujunemisele.
Mitmekesisust ja erialaseid väljakutseid.


Lisainfo

Kui Sa oled väljakutseid ja uuendusi otsiv ning vastava kvalifikatsiooniga innovaatiline inimene, palun saada oma avaldus, CV, haridust tõendavate dokumentide koopiad ja kaaskiri hiljemalt 29.11.2014.


Tööpakkumise number
#360930

Asukoht:
Lääne-Virumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
29. november 2014
Kuulutus sisestati:
30. oktoober 2014

Firma nimi peidetud

Kaagvere Erikool on Haridus-ja Teadusministeeriumi hallatav põhikool hariduslike erivajadustega kasvatuslike eritingimusi vajavatele 10-18 aastastele lastele. Kooli ülesandeks on toetada õpilase arengut ja aidata tal omandada põhiharidus. Tapa tegevuskoha õppekeelteks on vene keel ja eesti keel.

Vaata rohkem