https://www.cvkeskus.ee/52494

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #52494

Koolipsühholoog

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tugiprotsesside ja karjäärinõustamise korraldamine
Õpilaste, personali, lastevanemate psühholoogiline nõustamine
Küsitluste läbiviimine, analüüs


Ootused kandidaadile

Kvalifikatsiooninõuetele vastav
Eesti keele oskus kõrgtasemel
Vene keele oskus väga heal suhtlustasandil
Eelistatud on erialaste kogemustega edukas töötaja


Ettevõte pakub

Palka vastavalt kvalifikatsioonile
aktiivset eneseteostust
arengu- ja koolitusvõimalusi


Tööpakkumise number
#52494
Kandideerid järgmisele tööpakkumisele:
Koolipsühholoog
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!