Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #140351

Kooliõde või kooliarst

CVKeskus.ee klient
Pärnumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Kooli tervishoiuteenuse osutamine

Ootused kandidaadile

Erialane haridus

Ettevõte pakub

Meeldivat ja kaasaegset töökeskkonda;
toetavat ja heasoovlikku kollektiivi,
konkurentsivõimelist palka

Lisainfo

Avaldus, CV, kvalifikatsiooni tõendavad dokumendi koopiad saata kooli aadressile. Lepingu sõlmib Eesti Haigekassa Pärnu osakond. Lisainfo telefoni teel.

Tööpakkumise number
#140351

Asukoht:
Pärnumaa
Töö tüüp:
osaline tööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
8. märts 2008
Kuulutus sisestati:
8. veebruar 2008

Vändra Gümnaasium, Pärnu maakonna suurim maagümnaasium, asub Vändra alevis, maakonna kirdeosas. Vändrast 50-60 km asuvad Pärnu, Rapla, Viljandi, Paide. Koolis on 80 töötajat, neist pedagooge 45. Õpilaste arv koolis on ligikaudu 550.

Vaata rohkem