Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #652131

Õde (Urvaste kool)

CVKeskus.ee klient
Võrumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Väljakutset töötada erivajaduste laste ja noortega

  • Õpilaste terviseseisundi ja arengu hindamine, jälgimine

  • Õpilaste vaktsineerimine vastavalt riiklikule immuniseerimiskavale

  • Tervisekasvatuslik tegevus

  • Töötamine programmis EKTIS, aruannete koostamine

Nõudmised kandidaadile

  • Õendusalane haridus
  • Hea suhtlemisoskus ja kontakteerumisvõime lastega
  • Valmisolek meeskonnatööks kooli personaliga
  • Iseseisva töö planeerimise ja läbiviimise oskus
  • Täpsus, kohusetundlikkus, positiivne suhtumine

Kasuks tuleb:

  • Vaktsineerimisalase koolituse läbimine

Ettevõte pakub

  • Abivalmist töökollektiivi ja mugavat töökeskkonda
  • Tööaega 2-3 päeva nädalas (0.5 koormusega)
  • Sõidukulude kompensatsiooni
  • Ametialast koolitust
  • Tööle asumise aeg:  1. September 2020

Kontaktisik Svetlana Bauman: 58230073

Tööpakkumise number
#652131

Asukoht:
Võrumaa
Töö tüüp:
osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: Alates 8 €/tunnis
Kuulutus aegub:
27. juuni 2020
Kuulutus sisestati:
28. mai 2020

TNP Konsultatsioonid OÜ on Eesti üks suuremaid õendusabi pakkujaid. Alustasime Koduõendusteenuse pakkumist alates 2005 aastast. Koolitervishoiuteenust pakume alates 2016 a. ning tänaseks teenindame 39 kooli üle eest

Vaata rohkem