Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #142366

Koolikorralduse osakonna peaspetsialist (üldhariduse küsimustes)

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Riigi üldhariduskoolide arengukavade analüüsimine ja hindamine;
  • Koolide põhimääruste ettevalmistamine kinnitamiseks;
  • Koolide sisehindamise tulemuste analüüsimine;
  • Valdkonna arengu- ja tegevuskavade ning koolivõrgu arengukava koostamises osalemine;
  • Riigi üldhariduskoolide võrgu ümberkorralduste kavandamine;
  • Osalemine investeeringute kavandamises;
  • Sihtfinantseerimise lepingute menetlemine;
  • Kohalike omavalitsuste ja erakoolide nõustamine koolikorralduslikes küsimustes.

Ootused kandidaadile

  • kõrgharidus (kasuks tuleb pedagoogiline), soovitavalt magistrikraad või sellele vastav kvalifikatsioon;
  • töökogemus üldhariduskooli direktorina või õppealajuhatajana või riigi- või omavalitsuse vanemametniku kohal või erasektoris ametikohale sarnase tasemega erialasel kohal või haridussüsteemis valdkonna arendamisega seotud kohal;
  • eesti keele oskus kõrgtasemel, vene keele oskus kesktasemel, kasuks tuleb inglise keele oskus;
  • arvuti kasutamise oskus elementaarsel tasemel, kasuks tuleb Exceli põhjalikum tundmine;
  • väga hea kirjalik ja suuline eneseväljendusoskus;
  • riigi põhikorra, kodanike õiguste ja vabaduste, avaliku halduse organisatsiooni ja avalikku teenistust reguleerivate ning oma valdkonna õigusaktide tundmine;
  • valdkonnatemaatika väga hea tundmine, vajaliku erialase info leidmise, kasutamise ning õigusaktide nõuetekohase koostamise ning vormista¬mise oskus;
  • iseseisvus, meeskonnatöö valmidus ja hea suhtlemisoskus;
  • kohusetunne, usaldusväärsus, korrektsus;
  • vastutus- ja otsustusvõime;
  • tagajärgede ettenägemisvõime;
  • analüüsi- ja sünteesivõime.

Ettevõte pakub

  • huvitavat ja vastutusrikast tööd;
  • enesetäiendamise võimalusi;
  • sõbralikku ja arengule suunatud kollektiivi;
  • konkurentsivõimelist palka.

Lisainfo

Dokumendid esitada Haridus- ja Teadusministeeriumi Tallinna esinduse aadressil Tõnismägi 11, Tallinn 15192
Lisainformatsioon telefonil 628 1310, Aivi Virma.

Tööpakkumise number
#142366

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
ametnik
Kuulutus aegub:
14. märts 2008
Kuulutus sisestati:
26. veebruar 2008

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem