Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #119051

Koolikorralduse osakonna nõunik (kutsehariduse küsimustes)

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • riigi esindamine kutseõppeasutuste nõukogudes;
  • riigi esindamine teistes komisjonides ja töögruppides;
  • riigi kutseõppeasutuste tegevuseks vajalike seadusandlike aktide väljatöötamine;
  • riigi kutseõppeastuste tegevuse hindamine ja nõustamine;
  • riigi kutseõppeasutuste investeeringute kavandamine.

Ootused kandidaadile

  • kõrgharidus, soovitavalt pedagoogilisel erialal;
  • 2- aastane töökogemus riigi- või kohaliku omavalitsuse ametiasutuses kõrgema või vanemametniku kohal või töö ametikoha valdkonnas vähemalt 2 aastat;
  • eesti keele oskus kõrgtasemel, vene keele oskus kesktasemel, kasuks tuleb inglise keele oskus;
  • arvuti kasutamise oskus elementaarsel tasemel, kasuks tuleb Exceli põhjalikum tundmine;
  • väga hea kirjalik ja suuline eneseväljendusoskus;
  • iseseisvus, meeskonnatöö valmidus ja hea suhtlemisoskus.
  • kohusetunne, usaldusväärsus, korrektsus;
  • vastutus- ja otsustusvõime;
  • tagajärgede ettenägemisvõime;
  • analüüsi- ja sünteesivõime.

Ettevõte pakub

  • huvitavat ja vastutusrikast tööd;
  • enesetäiendamise võimalusi;
  • sõbralikku ja arengule suunatud kollektiivi;
  • konkurentsivõimelist palka.

Lisainfo

Lisainformatsioon telefonil 628 1310, Aivi Virma.

Tööpakkumise number
#119051

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
ametnik
Kuulutus aegub:
1. september 2007
Kuulutus sisestati:
10. august 2007

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem