Värsked tööpakkumised

Koolieelse lasteasutuse õpetaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 437448

Tööpakkumise number

437448

Töö kirjeldus

Põhiülesandeks on laste hoidmine, juhendamine ja abistamine.
Laste arenguks ja kasvamiseks soodsa keskkonna loomine, laste turvalisuse tagamine lastehoiu oleku ajal.
Õppe – ja kasvatustöö läbiviimine vastavalt õppe- ning töökavadele.
Aidata kujundada laste isiksuse arengut, suhtlemis- ja õpioskusi.

Nõudmised kandidaadile

Lapsehoidja kutsetunnistus, eri- või eelkoolipedagoogiline haridus (võib olla ka omandamisel)
Eesti keele oskus kõrgtasemel
Hea vaimne ja füüsiline tervis
Soovi ja oskust töötada meeskonnas
Initsiatiiv ja suhtlemisoskus, probleemide lahendamise oskus
Korresktsus, kohusetundlikkus ja paindlikkus
Oskust mõista ja suunata laste arenguvajadusi

Kasuks tuleb:
Eelnev töökogemus lapsehoidja, lasteaia õpetaja või õpetaja abina
Oskused ja kogemused muusika- või kunstiringide töö juhendamisel

Ettevõte pakub

Konkurentsivõimelist töötasu
Väikest töökollektiivi
Häid töötingimusi ja kaasaegseid töövahendeid
Väikeseid rühmi
Toredaid lapsi ja lapsevanemaid
On võimalik ka osaline töökoormus ning paindlik töögraafik

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
22. september 2016
Kuulutus sisestati:
24. august 2016
Brutopalk:
Alates 650 kuni 900 EUR kuus

Oü Lapserõõm on 2009. aastal asutatud lapsehoid, kes pakub eralasteaiale sarnast teenust, kus on kindel päevakava, kodukord, töökorraldused ja õppetegevus, mis on suunatud lapse eneseteeninduse ja kõne arendamisele ning eakohaste tegevuste pakkumisele (joonistamine, meisterdamine, liikumine, muusikaõpetus).
Pakume kohapeal valmistatud tervislikku toitu, arvestades laste ealisi söögiharjumusi ja energiavajadust. Oleme tunnustatud, et pakkuda klientidele riigi või kohaliku omavalitsuse poolt rahastatavat lapsehoiuteenust.
Meie põhieesmärgiks on pakkuda lastevanematele taskukohast lapsehoiuteenust kodu lähedal, hubases ning ohutus keskkonnas.